تبلیغات
مسابقه بزرگ ماه عسل- قهرمان من - قهرمانان زندگی من

قهرمان واقعی زندگی شما چه کسی است؟ برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

قهرمانان زندگی من
با سلام خدمت همه ماه عسلی های عزیز . من خیلی دوست داشتم قهرمان های زندگی خودم رو با ارسال ویدیو به شما معرفی کنم اما متأسفانه به دلایلی موفق به اینکار نشدم اما آنها را به شما معرفی میکنم.
1. اولین قهرمان یا ابرقهرمان زندگی ام که مانند عموحیدر شما سالها از چشمان تمامی فامیل به دور بود پسر خواهر من است . که سالها در مرداب اعتیاد و جنون زندگی کرد با سه خواهر و یک برادر و برای آنها چون پدر و مادر بود اسوه صبر و ایثار یک انسان موفق در زندگی . ورزشکار و انسانی با ایمان و اخلاق او نماد عینی گل نیلوفر است همان طور که گل نیلوفر در مرداب رشد میکند و به آن زیبایی است او با وجود پدر مصرف کننده و مادری که دچار اختلال روانی بود رشد کرد و مراقب خواهرها و برادرش بود او هیچگاه از کسی گلایه نکرد به هیچ کس رو نینداخت و تنها تکیه گاهش خدا بود و بس امروز او یک قهرمان در رشته ورزشی کیوکوشین است و مقام دوم بین المللی را در این رشته کسب کرده است. با وجود اینکه 22 سال سن دارد اما یک مرد تمام و کمال است . امروز هم برای همسرش و هم خواهرها و برادرش و حتی مادر و پدرش یک تکیه گاه محکم و قوی است. هر چه از او بگویم کم است او آنقدر مقام مادر را حفظ می کند که مدام دست و پایش را می بوسد و تمام کارهای شخصی اش را انجام می دهد. امروز من متأسفم که بخاطر جنون مادرش و ترس و غفلت سالها او را نادیده گرفتم . او را عاشقانه دوست دارم و برایش دعا میکنم و مطمئنم که روز به روز انسان بزرگی می شود او حتی با اینکه از مشکل مالی رنج میبرند اما هیچگاه شکایت نکرده و من هم متأسفانه علی رقم اینکه دوست دارم به آنها کمک مالی نمایم اما نمی توانم و از این بابت بسیار متأسفم و ناراحتم.
2. دومین قهرمان زندگی من خواهرم است یک معلم دلسوز و فداکار و بسیار شبیه به مادر مرحومم .او نیز سالها در کنار یک مصرف کننده زندگی کرد و علی رقم تلاشهایش برای ترک او موفق به این کار نشد و تمام مشکلات را صبورانه پشت سر گذاشت و امروز سرپرستی سه فرزندش را برعهده دارد و تکیه گاه و سنگ صبور خیلی از افراد است . و به آنها هرطور که بتواند چه مالی و غیره کمک می کند. با اینکه زن است اما چون مرد قوی است و با تمام مشکلات همیشه خندان است من خود شاهد ذره ای از مشکلاتش بوده ام که اگر برای من اتفاق می افتاد قطعاَ خودکشی می کردم.
3. پدر عزیزم که صبورانه سالهای سال از همسرانش و در کنار آن مادر همسرانش هم مراقبت کرد و هیچگاه گلایه نکرد و همیشه به آنان محبت می نمود و امروز با داشتن سن 73 سال از مادر همسر سومش هم صبورانه مراقبت می کند و بسیار هم او را دوست دارد.
باید از نزدیک قهرمانان زندگی ام را ببینید تا متوجه شوید من چه می گویم. متأسفم که نتوانستم فایل ویدیویی بفرستم چون آنها بخصوص فرزند خواهرم هیچ تمایلی به دیده شدن ندارد.